BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098
*
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:14:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 16:12:40
1
1.500 kr
11/11 15:00:53
2
1.600 kr
11/11 17:17:26
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
6007 Ampel
koppar / glaskupa. Diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:22
-
5171 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 50 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:51
-
5287 Ljuskrona
Italien. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:23
-
5357 Ljuskrona
Rokokostil. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:56
-
5237 Malmkrona
1800-tal. Höjd: ca 55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:49
-
6158 Malmkrona
mässing, Skultuna. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
*
Takarmartur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 16:12:40 | 1 | 1.500 kr |
11/11 15:00:53 | 2 | 1.600 kr |
11/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
6007 Ampel
koppar / glaskupa. Diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:22 -
5171 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 50 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:51 -
5287 Ljuskrona
Italien. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:23
-
5357 Ljuskrona
Rokokostil. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:56 -
5237 Malmkrona
1800-tal. Höjd: ca 55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:49 -
6158 Malmkrona
mässing, Skultuna. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56